Web Yazılım ve Tasarım Mutfağı

Neden yazılım ve tasarım mutfağı? Çünkü biz sizin işinizle ilgili olarak almış olduğumuz verileri ve isteklerinizi mutfağımızda değerlendirerek size en uygun tasarım ve yazılımı belirleyerek size sunmayı hedefliyoruz. Bunu bu şekilde yapmamızın en önemli nedenlerinden biri, piyasada kaliteli ve en önemlisi özgün işlerin fazla bulunmamasından kaynaklanmaktadır.
grafytim-yazılım

WEB YAZILIM

Grafytim olarak biz size paket yazılım programları sunmuyoruz. Peki o zaman ne yapıyoruz? Öncelikle sizin ihtiyaçlarınızı dinleyip anlamaya çalışıyoruz ve ardından size sizin isteğinize en uygun yazılımı geliştirip, size özel yani kişisel yazılımlar yapıyoruz. Böylece asıl olan yazılımı siz geliştirmiş oluyorsunuz ve kullanımı zor anlaşılmaz yazılımlardan ziyade sade net amaca yönelik işler geliştiriyoruz.

grafytim-tasarım

WEB TASARIM

Herkes şunu biliyor ki, artık internet siteleriniz sizin mağazalarınız gibi çalışmaktadır. Bu durumda dolayısı ile sektör öncülerini, internet sitelerinin özgün ve sade tasarımlarının belirlemesine yol açıyor. Kişiler sizin konunuz ile ilgili bir ürün arattırdığı zaman öncelikle karşısına çıkan internet sitesinin sade ve anlaşılır olmasına dikkat ediyor, eğer karmaşık bir site ile karşılaşınca başka bir siteye geçmesi olası gözüküyor.

grafytim-android

ANDROİD UYGULAMALARI

Günümüz artık akıllı telefonlar çağı olmaya başlamıştır. Sizin işinizle ilgili olarak artık internet siteleride yeterli olmayacaktır. İşinize uygun iş takip süreçleri ve nerede olursanız olun telefonuzun çektiği her yerde işinizi yönetme kolaylığı sağlamaktadır. Android uygulama ve geliştirme olarak bizim size sunacağımız hizmetler yine size özel ve sizin isteğiniz ile geliştirilmiş işler olabilir.

grafytim-kurumsal logo tasarım

KURUMSAL KİMLİK

Rekabet ortamının her geçen gün arttığı bu ortamda büyümekte olan bütün firmaların kurumsal kimlik çalışmalarına ihtiyacı vardır. Kurumsal kimlik çalışması yaparken firmanın çalışmış olduğu alan ile ilgili olarak müşterinin dikkatini çekebilecek tasarımlar üzerinde çalışmaktayız. Kısacası siz hayal edin biz gerçekleştirelim...

grafytim-web hosting

WEB HOSTİNG HİZMETLERİ

Hosttim bir Grafytim kuruluşu olup size alan adları, Vps sunucu, dedicated sunucu hizmetleri sunmaktadır.

grafytim-google seo

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Firmalar reklam harcamalarında artık arama motorları içinde reklam bütçesi oluşturmaktadır. Arama motorlarında önlerde çıkabilmenin koşulu çok fazla para vermek değil, sizin sitenizin arama motoru kriterlerine uygunluğu öne çıkmaktadır. Burada sitenizin istenilen kriterlere uygunluğu backlink al ile ve arama motoru optimizasyonundan geçer.


BackLink Siteleri
Kuru Temizleme
Halı Yıkama Bornova
Halı Yıkama Bayraklı
Koltuk Yıkama Bornova
Koltuk Yıkama Bayraklı
hidrolik silindir
700 bar hidrolik silindir
otomatik iskele
güvenlikli iskele